Hizmetlerimiz > DUVAR KAĞIDI -TAŞ DUVAR - CANLI SIVA VE PANEL DEKORASYON > CANLI SIVA DEKORASYON


CANLI SIVA DEKORASYON

Paylaş

Canlı sıva nedir?

 Islak duvar kağıdı diyebileceğimiz yeni bir ürün olan canlı sıva, doğal elyaflar, EPS köpük, selüloz gibi maddelerden oluşan, duvarlara yeni bir moda getiren, ısı ve ses yalıtımı ile akustik etkiler sağlayan bir yapı malzemesidir. 

Canlı Sıvanın Özellikleri: Canlı Sıva  2.5 - 3 mm kalınlıkta uygulanıp duvar ile iç hava temasını keserek (aynı zamanda nefes alır ) sıcak yada soğuk havayı çok daha uzun süre muhafaza ederek işlev görür. Dünya üzerindeki en yüksek ısı yalıtımı sağlayan madde HAVA'dır. Canlı sıvanın içeriğindeki ana hammadde olan polistrende cm3 başına 6 milyar hava dolu gözenek vardır ve yapısının % 98 i havadır. Canlı sıva yalıtım özeliğini bu şekilde sağlamaktadır. Tavan dahil uygulandığında %50 ısı yalıtımı sağlar.

Özel dokusu sayesindeki ses akustiği ile birlikte % 35 ses yalıtımı sağlar. Aynı zamanda dekoratif olma özelliğinden dolayı konferans salonları, okullar, sinema vb. sosyal mekanlarda çok talep görmektedir.

Ürünün tüm modelleri simlidir ve çok şık mekanlar yaratır. Her türlü ortamda uyum sağlar ve görselliği mükemmeldir.

Ürün duvara uygulandığında mikron seviyedeki dokusu sayesinde nefes alır . Uygulama esnasında yada sonrasında hiçbir koku yoktur. Rahatsız etmeden uygulanır ve kullanılır. Ürün sadece su ile karıstırılarak şeffaf mala ile uygulanır. Uygulama alanının durumuna göre astar uygulaması yapabilirsiniz. 

Duvara uyguladığınız canlı sıvanın, mobilya çarpması vs. zarar görmesi durumunda , o bölge sprey su ile ıslatılarak iyice yumuşatılır ve plastik mala yada elle düzeltilir. Baska işlem gerektirmez. 

Ürünün yumuşak dokusu sayesinde elektrik süpürgesi ile temizlenebilme özelliğine sahiptir. Antisitatik özelliği sayesinde canlı sıva toz tutmaz .

Canlı sıva, en az 10 yıl boyunca boya badana gerektirmeden kullanabileceğiniz mekanlar oluşturur ve aynı zamanda taşınabilir özelliği sayesinde taşınsanız bile su ile duvardan söküp yeniden uygulayabilirsiniz, dolayısıyla çok ekonomiktir .

Canlı sıva asbest, silis vb. kanserojen maddeler içermez, alerjen değildir, sağlıklı bir üründür. Yumuşak dokusu sayesinde ( özellikle küçük çocuklar için) yaralanmalara karşı koruma sağlar .

 

 canlı sıva resmi                       

WhatsApp Destek Hattı